Aktualności

 

Kawa, jak wiadomo jest produktem sezonowym. To jest powód czemu jedne się kończą a drugie wschodzą ...

 19.04.2018 Już nie długo długi weekend majowy. Większość z Was pewnie wykorzysta okazję aby wyjechać i trochę odpocząć. Też tak chcemy więc ostatni dzień pracy i wysyłki będzie 30.04 ( poniedziałek ) a potem do pracy wracamy 7 maja. Zachęcamy aby zakupy zrobić wcześniej bo nie wiadomo jak firmy kurierskie będą obsługiwać klientów w czasie świąt a kawa jest na tyle świeża że nic jej nie zaszkodzi jeżeli trochę poczeka w szafce. 

Aby osłodzić święta, we Wtorek do filtrów wypalimy naturala z Etiopii z kooperatiwy Burka Laga Hama w regionie Harrar, rosnąca na wysokościach 1600-2100 mnpm odmiana Moka Fendishaa & Shunkiyii

 

 

17.04.2018 Niektóre kawy za szybką się kończą ... już nie długo żegnamy Meksyk Finca Teresa, Etiopia Sidamo Amaro Gayo, Honduras La Bendicion, Papua Peaberry Sigri.

 

 16.04.2018

Kawa Rwanda Taba Estate, tak jak całe państwo, owocowa i słodka. Niesamowite jest to że w tak małym kraju jak rwanda, jest tak wielka podaż kaw o całkowicie innym profilu smakowym. W dniu 19 kwietnia organizujemy cuuping wspólnie z kawiarnią Hot-Air Caffe w Łodzi gdzie będzie można zapoznać się z oferta kaw Specialty z tego kraju.

Zapraszamy

 

27.03.2018

Zbliża się koniec miesiąca, zbliżają się święta Wielkanocne. Kawa która odchodzi do lamusa to Nicaragua Limoncillo a zanim znajdziemy jej coś w zamian to zaproponujemy special ze Sumatry Semi-washed Arabica Gayo Mountain “Wih Pesam “ Specialty Coffee ( http://sumaterajayakopi.com/our-coffees/ ) .

http://wildgayoluwak.com/wp-content/uploads/2014/12/flower_left_edit1.png

Dla bardzo zdecydowanych aby dostać coś niezwykłego od królika, mamy jeszcze tylko parę paczek panamskiego naturala Geisha Los Lajones.  

 

14.03.2018

Z Coffee Planet tym razem mamy dla Was kawę z plantacji Las Mercedes. Kawa z przeznaczeniem pod espresso. Do sklepu powraca również Rwanda, z przeznaczeniem do filtrów.

http://www.coffeeplanetcorp.hn/nuestro-cafe/

 

01.03.2018

W sklepie znajdują się ostatnie paczuszki Honduras Rio Colorado Umami i El Salvador Divisadero Mauricio Salaveria a nowości w Marcu otworzy kawa uprawiana przez populację przedkolumbijskiego ludu zamieszkujących centralne wyżyny stanu Chiapas w Meksyku.

 

 

15.02.2018

Mamy dla Was dwie nowe kawy do przelewów, Costa Rica Hacienda Sonora Honey i organiczna Etiopia Sidamo Amaro Gay.

 

 

 

 

25.01.2018
Chciało by się trochę odpocząć ale piec nieustanie chodzi bo zamówień
i w tym roku co nie miara. Kończą nam się zapasy El Jaguara,
Hondurasu El Divisadero, Mysore Nuggets ale w zamian chodzą nowe
i niektórzy już zauważyli ich w naszym sklepie.
Do espresso z nowych kaw zaoferujemy Wam byka z Meksyku z
plantacji Teresa, Bukonzo z Ugandy, Honduras Rio Colorado a do
przelewów kawy z plantacji El Limoncillo w Nikaragui, organiczną z
Etiopii z kooperatywy Koke, kenijski Siuper Star, Rwandę Inzovu i
w bardzo ograniczonej ilości kostarykańską El Rosario z obróbki Honey.