Logowanie Rejestracja
Masz pytanie?

Długo oczekiwany nowy sklep

2019-02-06 11:25

Miło nam poinformować państwa że udało nam się zaimplementować, długo obiecywany  nowy sklep. W dalszym ciągu stawiamy na prostotę i łatwość zakupów a sklep będzie się dalej rozwijał gdyż powstaną w nim dodatkowe działy które przybliżą Wam jeszcze bardziej świat kawy.


Najważniejsze zmiany w sklepie to :
*Możliwość logowania się przez własne konto
*Płatność poprzez system Przelewy24 od razu po dokonaniu zakupu
*Możliwość ustawienia dodatkowego adresu dostawy
*Wybór paczkomatów z listy rozwijanej ( wyświetlają się najpierw te najbliższe miejscu zamieszkania )
*Dodatkowe upusty w zależności od kwoty zakupu...

Od tej pory, każdy kupujący może założyć swoje konto osobiste w naszym sklepie. Przyspieszy to zakupy a państwu przyniesie  korzyści w postaci dodatkowego upustu. Oprócz adresu z profilu istnieję możliwość wysłania paczki na inny adres, pole to otwiera się w formularzu zamówień.


Kawy są teraz ustawione według nazw a wagę wybieramy z listy rozwijanej. Do wyboru są opakowania 250g lub 500g. Ilość wybranej kawy można zaznaczyć od razu lub zmieniać w koszyku. Jeżeli obok kawy wyświetla się cyfra, oznacza ona że jest to maksymalna ilość danego produktu jaką można zakupić w danym momencie.


Płatności obsługuje firma Przelewy24 i od razu po zakupie można dokonać płatność. Z listy rozwijanej można wybrać swój bank a przelew dokończyć logując się na swoje konto lub przez co raz popularniejszy BLIK.


W zależności od kwoty zakupu, udzielane są dodatkowe rabaty :
1% po przekroczeniu kwoty zakupów za 110zł
2% po przekroczeniu kwoty zakupów za 220zł
3% po przekroczeniu kwoty zakupów za 330zł
4% po przekroczeniu kwoty zakupów za 440zł
5% po przekroczeniu kwoty zakupów za 550zł

Przesyłki kurierskie obsługuje firma DPD. Jakość obsługi jest na dosyć wysokim poziomie i do tej pory mieliśmy sporadyczne zgłoszenia. Paczki są odbierane od nas codziennie koło godziny 14:00. Firma DPD wysyła powiadomienie mailowe o nadanej paczce w którym znajduje się przewidywany czas dostawy i numer telefoniczny do kuriera dostarczającego paczkę. Koszt usługi kurierskiej wynosi  10zł a po przekroczeniu kwoty zakupu od 200zł, nie doliczamy kosztów transportu.
Dla tych którym bardziej odpowiadają paczkomaty, oferujemy usługę InPostu za opłatą 10zł. Teraz jest prosty wybór numeru paczkomatu z listy rozwijanej w formularzu zamówień. Również w przypadku paczkomatów, po przekroczeniu kwoty zakupu od 200zł, nie doliczamy kosztów transportu.

Prosimy o zgłoszenie do nas wszystkich nieprawidłowości jakie zauważycie w naszym sklepie.

 

 

Długo oczekiwany nowy sklep - Galeria 4

  
instagram
Facebook