Logowanie Rejestracja
Masz pytanie?

Konkurs na koniec roku

2020-12-24 11:28

Kochani,

Kończymy ten rok z wielka nadzieją że następny będzie dużo, dużo lepszy dla nas wszystkich. Mamy nadzieję że wszystkim zdrowie posłuży a życie w niedługim czasie wróci do takiego na jakie przywykliśmy. Z naszej strony będziemy się starać aby oferta nadal była szeroka i urozmaicona a znakomite kawy dostępne w przystępnych cenach. Już pracujemy nad przyszłoroczną ofertą i w styczniu pojawią się pierwsze nowe kawy m.in. będą to mikroloty z Kolumbii, Kostaryki, Gwatemali...

Klientów którzy dokonali u nas zakupów w grudniu chcemy zachęcić do małego foto konkursu. Wystarczy nam zdjęcie wykonane w okresie świąteczno-noworocznym z którego odbierzemy przynajmniej odrobinę waszego szczęścia i pozytywnej energii. Najlepiej z kawą w pierwszym planie lub w tle ale nie ograniczamy waszej wyobraźni. Zdjęcia nie będą oceniane pod względem technicznym a tylko "artystycznym".

Zdjęcia należy wysłać do 06.01.2021 na adres konkurs@eurocafe.com.pl z odpowiednio dołączonym oświadczeniem*. Zdjęcia mogą zostać opublikowane w naszym serwisie lub w sieciach społecznościowych a wygranych poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wygranej nagrodzie.

Pula nagród to 10 x zaparzacz Brewista Smart Brew + kawa